Telefon zawałowy 24h dla służb medycznych:

Inne numery

Rejestracja

Umów wizytę

aktualności

15-lecie GrupyAmerican Heart of Poland

15-lecie  GrupyAmerican Heart of Poland
15-lecie  GrupyAmerican Heart of Poland
16 maja w Teatrze Śląskim odbył się jubileusz 15-lecia istnienia świętowały Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca, czyli sieć ponad 20 oddziałów kardiologii interwencyjnej, kardiochirurgii i chirurgii naczyniowej z całej Polski.
Kliniki wprowadzają innowacyjne metody leczenia w Polsce, stawiają również na nowoczesne rozwiązania organizacyjne i kompleksową opiekę nad pacjentem.

Chcąc, aby pacjenci bezpiecznie korzystali z innowacyjnych rozwiązań medycznych AHP rozpoczęło także działalność badawczą, którą od wielu lat nieprzerwanie prowadzi w powstałym w 2004 roku i rozbudowanym w 2012 roku dzięki m.in. środkom z UE profesjonalnym Centrum Badawczo-Rozwojowym. CBR wdraża do praktyki klinicznej nowoczesne rozwiązania, poprawiające wyniki leczenia chorób serca i naczyń w Polsce.

AHP w ciągu 15 lat istnienia zdobyło silną pozycję na polskim rynku opieki zdrowotnej, stając się największą tego typu siecią w Europie w sektorze kompleksowego leczenia chorób układu krążenia. Co więcej, może pochwalić się doskonałymi wynikami inwazyjnego leczenia ostrych zespołów wieńcowych oraz chorób serca, nierzadko przewyższającymi te publikowane w krajowych i międzynarodowych rejestrach.

Obecnie placówki PAKS-u można znaleźć na Dolnym Śląsku, Podkarpaciu i ziemi łódzkiej. Współpracują z ok. 300 kardiologami, kardiochirurgami i chirurgami. W ubiegłym roku pod ich opieką znalazło się ok. 56 tysięcy pacjentów z całej Polski.