Jednym z atutów MED-PRO jest wysoko wykwalifikowany i doświadczony personel medyczny. Nasi pracownicy to zespół wysokiej klasy specjalistów, którzy dbają o zdrowie i bezpieczeństwo naszych pacjentów. Nasz personel zobowiązany jest do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju naukowego oraz śledzenia na bieżąco postępu wiedzy medycznej. Regularne konsultacje i współpraca naszego zespołu medycznego ze znakomitymi specjalistami z ośrodka zabrzańskiego mają na celu wybór najlepszej drogi leczenia, co w efekcie zapewni naszym pacjentom szybki powrót do zdrowia.

W skład specjalistycznego personelu wchodzą:

  • lekarze elektrofizjolodzy wykonujący zabiegi ablacji
  • lekarze hemodynamiści wykonujący zabiegi hemodynamiczne
  • lekarze specjaliści anestezjolodzy
  • Wykwalifikowana kadra lekarzy składająca się ze specjalistów kardiologii i chorób wewnętrznych
  • technicy elektrofizjolodzy
  • inspektor ochrony radiologicznej
  • kadra wykwalifikowanych pielęgniarek posiadających specjalizacje oraz kursy kwalifikacyjne z m.in. kardiologii oraz anestezjologii i intensywnej terapii.

Współpraca:

Współpracujemy m.in. z takimi instytucjami jak: Wojewódzka Stacja ratownictwa Medycznego, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Marii Skłodowskiej- Curie w Zgierzu, Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. WAM w Łodzi, NZOZ Poddębickie Centrum Zdrowia, Powiatowe Centrum Zdrowia w Brzezinach, Ado-Med. Sp. z o.o., Wojewódzki Szpital Zespolony w Skierniewicach, ALBAMED, NZOZ „PROPH-MED”, Centralny Szpital Kliniczny MSWiA w Warszawie, Polimedica s.c.

 

NASZ PERSONEL MEDYCZNY


 

dr n. med. Rafał Wyderka – Ordynator

 

dr n.med. Andrzej Frach – Zastępca Ordynatora

 

dr n. med. Jakub Foryś

 

dr n. med. Waldemar Wojsznis

 

lek. med. Michał Barański

 

Marta Jastrzębowska – Pielęgniarka Oddziałowa

 

               dr n. farm. Piotr Szcześniak -Kierownik Działu Farmacji Szpitalnej