Telefon zawałowy 24h dla służb medycznych:

Inne numery

Rejestracja

Umów wizytę

aktualności

Nasze Centrum z certyfikatem "Szpital bez bólu"

Nasze Centrum z certyfikatem

Przyznawanie certyfikatów „Szpital bez bólu” ma za zadanie promocję najwyższych standardów i podniesienie jakości uśmierzania bólu pooperacyjnego w polskich szpitalach.

Obecnie szacuje się, iż ból pooperacyjny jest niewłaściwie uśmierzany u ponad połowy pacjentów. Przyczyny tego stanu rzeczy są złożone. Najważniejszymi z nich wydają się być problemy organizacyjne, niewystarczająca wiedza o uśmierzaniu bólu, a także złożoność postępowania przeciwbólowego. Często głównym kryterium wyboru leku przeciwbólowego jest przyzwyczajenie personelu medycznego, brak dostępności nowszych leków przeciwbólowych czy też cena opakowania jednostkowego (bez liczenia całkowitych kosztów, np. kosztów ewentualnych powikłań).

Korzyści z uzyskania przez szpital certyfikatu „Szpital bez bólu” płyną bezpośrednio do pacjentów. Certyfikat jest gwarancją, że w naszym Centrum  uśmierzanie bólu pooperacyjnego prowadzone jest na najwyższym poziomie, co przekłada się na podniesienie komfortu i satysfakcji z całego procesu leczenia.